Ta strona korzysta z Cookies

Spot reklamowy


 Efekty specjalne

 RENDER 305  RENDER 305

Spot reklamowy jest najbardziej znaną formą reklamy w mediach. Przypomina, informuje o nowej marce, produktach i reklamuje towar w zależności od założenia spotu. Spot reklamowy daje najlepsze wyniki w późniejszej sprzedaży, doskonale wpływa na zapamiętywanie marki dbając o kolejnych klientów zaciekawionych Twoim przekazem. Korzystając z naszych usług podczas tworzenia spotu reklamowego możesz być pewien, że pozwalasz stworzyć idealny efekt końcowy, który przyniesie Twojej działalności oczekiwane efekty.

 

 

Surowy materiał filmowy lub animacja mogą być wybrakowane z elementów, które dopełnią obraz, budując spójną całość za pomocą efektów specjalnych. Najczęściej spotykanymi efektami są specyficzne wybuchy, symulacje cieczy, ognia, dymu, pyłu, transformacji, zjawisk przyrodniczych, efektów świetlnych oraz wielu innych. Efekty specjalne to wyjątkowa część filmu oraz reklamy. Zwracają uwagę odbiorcy, budzą większy podziw i emocje. Powoduje to wzrost jakości przekazywanego materiału, który przekłada się na jakość marki i reklamowanego produktu czy usługi.

Prezentacja

 

Wizualizacja

 RENDER 305 
RENDER 305
Prezentacja to jeden z najczęstszych sposobów do przedstawienia informacji o swojej działalności. Prezentacje są popularne podczas targów, spotkań i coraz częściej spotykane są na portalach. Dobrze zaplanowane i estetycznie wykonane prezentacje, które zapewniamy, promują i budują wizerunek marki podnosząc prestiż i renomę. Prezentacje wzbogacone o efekty specjalne, animacje, symulacje i interesujące wizualizacje pozwalając na interakcję zwiększają dynamikę a zarazem zainteresowanie przyszłego klienta. Odpowiednia prezentacja przyciągnie klientów i co najważniejsze inwestorów, rozwijając w najlepszym kierunku Twoją markę.

 
 
Najlepszy sposób na sprzedaż projektu istniejącego jedynie na papierze to wizualizacja komputerowa, która przedstawia projekt tak jak będzie wyglądał w rzeczywistości.. Pozwala to wprowadzić wszelkie niezbędne poprawki oraz dodatkowe pomysły przed przystąpieniem do realizacji projektu. Wizualizacja pozwala również na przedstawienie elementów, które ciężko pokazać w rzeczywistości, wszelkiego rodzaju przekroje obiektów, urządzeń, budynków itp. Wizualizacje przedstawiamy za pomocą obrazów lub animacji komputerowej, które wzbudzają zainteresowanie projektem i mobilizują do dalszej kontynuacji w rzeczywistości.

 

Projekt napisów

 

Film instruktażowy

 RENDER 305 

RENDER 305
Zwracając uwagę na jakość dobrej produkcji każdy element jest poprawnie wykonany, napisy początkowe, tytułowe, i końcowe powinny zwracać na siebie znaczną uwagę aby zamknąć poprawnie skonstruowaną produkcję swoją obecnością. Nowoczesne  produkcje są dobrym odpowiednikiem, efektowne napisy, animowane obiekty czerpiące swoją stylistykę z treści materiału filmowego idealnie współpracują ze sobą, pobudzając wyobraźnię odbiorcy.


 Ważne dla klienta jak i producenta opisy, instrukcje używania i stosowania produktów często są przez klienta odrzucane. Producentowi zależy aby klient był zadowolony ze stosowania jak i posiadania dobrego, markowego produktu, który jest łatwy w użyciu. W czasach gdzie każdy z Nas posiada mało czasu, najchętniej przekazuje się oraz przyswaja wiedzę poprzez filmy z lektorem, który ciekawie przedstawia sposób używania produktu. Przygotowane przez Nas filmy instruktażowe docierają do klientów i jednocześnie przykuwają ich uwagę, powodując łatwe zapamiętanie sposobu stosowania produktu oraz innych jego przeznaczeń. Cieszą zmysły, dzięki czemu produkt oraz marka zdobywają najcenniejszych klientów, którzy okazując innym swoje zadowolenie ze stosowania produktów, zwiększają popyt na nie.

Domalówki

 

 Korekcja koloru

 RENDER 305  RENDER 305
Materiał filmowy staje się znacznie atrakcyjniejszy i bogatszy wizualnie w momencie podmiany, korekcji lub usunięcia krajobrazu, jego elementów czy innych występujących elementów. Zastosowanie domalówek pozwala nagrać film w studio lub w terenie a następnie zmienić scenografię. Edycja elementów filmu odbywa się komputerowo bez konieczności ponownego nagrywania, co zmniejsza czas i koszty produkcji, jednocześnie podnosząc końcową jakość.


 Materiał filmowy często wymaga dopracowania pod względem kolorów, ostrości, świateł i wielu innych drobnych elementów, które wizualnie poprawią atrakcyjność prezentowanego filmu. Poprawki tego typu lepiej poznać porównując je z oryginalna wersją. Lepsze oświetlenie, podkreślone detale, tonacja barw wpłynie na poprawę jakości materiału filmowego nadając specyficzną atmosferę i poczucie spójności całego filmu lub animacji. Skupia uwagę, lepiej trafia do widza przekazując informacje zawarte w materiale reklamowym lub filmie zwiększając szanse na pomyślność emitowanego materiału.

Interaktywna animacja

  
Interakcja z użytkownikiem za pomocą animacji to jeden z najnowszych i najlepszych możliwych sposobów sprzedawania swoich produktów czy pomysłów. Animacje tego typu pozwalają na poruszanie się po stworzonej scenie dając możliwości wyboru dokładnie tych elementów, którymi klient jest zainteresowany. Posiadając tego typu animację klient zawsze dotrze do informacji lub produktu, którego szuka w nowoczesny i interesujący sposób, dzięki temu producent zdobywa stałych odbiorców.